Atribuită Cumpărare directă

PACHET ACHIZITIE ARTICOLE DIVERSE( REF 800/19.07.2023: REF 799/19.07.2023 SI REF 798/19.07.2023)

Număr anunț
DA33722027
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.243,22 RON
Valoare atribuită
6.243,22 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
26.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.243,22 RON

din 6.243,22 RON estimat