Atribuită Cumpărare directă

OFERTA RCA 12LUNI CV400

Număr anunț
DA33722680
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
Furnizor / câștigător
BOCIRNEA BOGDAN CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38299270)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218,01 RON
Valoare atribuită
1.218,01 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218,01 RON

din 1.218,01 RON estimat