Atribuită
Cumpărare directă
Camera web Logitech Brio 500, 4MP, Full HD, USB-C, Grafit, 960-001422 inclusiv transport beneficiar
- Număr anunț
- DA33722869
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 30237240-3 · Camera web (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 454,13 RON
- Valoare atribuită
- 454,13 RON
- Data publicării
- 26.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 31.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.