Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse birotica

Număr anunț
DA33723790
Autoritate contractantă
COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
Furnizor / câștigător
ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302,89 RON
Valoare atribuită
1.302,89 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,89 RON

din 1.302,89 RON estimat