Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4,80 g, 500 coli/top Xerox Business

Număr anunț
DA33724070
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.785 RON
Valoare atribuită
1.785 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.785 RON

din 1.785 RON estimat