Atribuită Cumpărare directă

Buchete de flori

Număr anunț
DA33724408
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
FLOWER BASKET SRL (CUI 34682794)
Cod CPV
03121200-7 · Flori taiate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.100 RON
Valoare atribuită
8.100 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.100 RON

din 8.100 RON estimat