Atribuită
Cumpărare directă
Canapea Fixă 2 locuri HELSINKI, BEJ, 190x90x81 cm
- Număr anunț
- DA33724446
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- PRESTIGE MOB S.R.L. (CUI 6600187)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.564,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.564,71 RON
- Data publicării
- 26.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 28.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.