Atribuită Cumpărare directă

BR EXT F CIL KALE K-153-35/01-02CR-L85

Număr anunț
DA33724639
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,90 RON
Valoare atribuită
289,90 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,90 RON

din 289,90 RON estimat