Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS TONER LEXMARK B222H00 Lexmark MB2236ADW B2236DW 3.000pg mb2236 B2236 original OEM
- Număr anunț
- DA33724779
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.669 RON
- Valoare atribuită
- 1.669 RON
- Data publicării
- 26.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 27.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.