Atribuită Cumpărare directă

APA MINERALA NATURALA PLATA BORSEC AQUATIQUE 2 LITRI - PRET PENTRU CANTITATE MARE SI PLATA LA TERMEN

Număr anunț
DA33724877
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.324,16 RON
Valoare atribuită
2.324,16 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.324,16 RON

din 2.324,16 RON estimat