Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta laser Kyocera ECOSYS P2040dn, A4, 40 ppm, Duplex, Retea
- Număr anunț
- DA33724883
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (CUI 4344228)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.683,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.683,87 RON
- Data publicării
- 26.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 27.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.