Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor 2 m, triplu stecher, schuko

Număr anunț
DA33725058
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,40 RON
Valoare atribuită
404,40 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,40 RON

din 404,40 RON estimat