Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 90g 500/top Color Copy Mondi

Număr anunț
DA33725096
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.520 RON
Valoare atribuită
14.520 RON
Data publicării
26.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.520 RON

din 14.520 RON estimat