Atribuită Cumpărare directă

Servicii carotare si montaj recuperator caldura Prana

Număr anunț
DA33725766
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Furnizor / câștigător
ECOVENT EXPERT SRL (CUI 36931751)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat