Atribuită Cumpărare directă

pachet verificat si reancarcat stingtoare

Număr anunț
DA33726189
Autoritate contractantă
Comuna Birchis (CUI 3519127)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI 7043904)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.441 RON
Valoare atribuită
5.441 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
02.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.441 RON

din 5.441 RON estimat