Atribuită Cumpărare directă

Consultanta tehnica - expert tehnic achizitii publice Lot 1, Str. Marin Preda Tg Jiu

Număr anunț
DA33726688
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
KLARTEMIS CO (CUI 35143216)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.000 RON
Valoare atribuită
63.000 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.000 RON

din 63.000 RON estimat