Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIVERSE ARTICOLE

Număr anunț
DA33727504
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE-VULCAN (CUI 42148836)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,72 RON
Valoare atribuită
140,72 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,72 RON

din 140,72 RON estimat