Atribuită
Cumpărare directă
Autobuz M3, marca Mercedes-Benz
- Număr anunț
- DA33727900
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIRESU MARE (CUI 3627625)
- Furnizor / câștigător
- SOLUM AGRICULTURE S.R.L. (CUI 37800622)
- Cod CPV
- 34121000-1 · Autobuze si autocare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.803,48 RON
- Valoare atribuită
- 57.803,48 RON
- Data publicării
- 27.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 28.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.