Atribuită
Cumpărare directă
Ptese de schimb
- Număr anunț
- DA33727947
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- DAWAL SERVICE SRL (CUI 19143184)
- Cod CPV
- 42999300-8 · Piese pentru aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.310 RON
- Valoare atribuită
- 1.310 RON
- Data publicării
- 27.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 31.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.