Atribuită Cumpărare directă

FILME RADIOLOGICE CU DEVELOPAE USCATE FUJI DRY FILM DI-HL 35x43-RADIOLOGIE 13041/25.07.2023

Număr anunț
DA33728908
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.157 RON
Valoare atribuită
2.157 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
27.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.157 RON

din 2.157 RON estimat