Atribuită Cumpărare directă

ITO Glass Substrates - Unpatterned 15x20mm (100)

Număr anunț
DA33728978
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.020 RON
Valoare atribuită
2.020 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.020 RON

din 2.020 RON estimat