Atribuită
Cumpărare directă
Solutie pentru spalat parbrizul, anti-insecte, de vara, ambalata in recipiente de 5 litri
- Număr anunț
- DA33729622
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345,45 RON
- Valoare atribuită
- 345,45 RON
- Data publicării
- 27.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 28.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.