Atribuită Cumpărare directă

Actualizare PUG comuna Bilciuresti, judetul Dambovita

Număr anunț
DA33729887
Autoritate contractantă
COMUNA BILCIURESTI (CUI 4280043)
Furnizor / câștigător
ADDA SRL (CUI 912880)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255.000 RON
Valoare atribuită
255.000 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255.000 RON

din 255.000 RON estimat