Atribuită Cumpărare directă

Furnizare tonere si cartuse pentru Comuna Curcani Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33730235
Autoritate contractantă
Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
Furnizor / câștigător
LIFE COM SRL (CUI 9879400)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.159,67 RON
Valoare atribuită
2.159,67 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.159,67 RON

din 2.159,67 RON estimat