Atribuită Cumpărare directă

CASCO 6 autoutilitare DAF

Număr anunț
DA33730342
Autoritate contractantă
S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.619 RON
Valoare atribuită
12.619 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.619 RON

din 12.619 RON estimat