Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta termica - sterilizator Sterivap-STERILIZARE

Număr anunț
DA33730848
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI 38022073)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.228 RON
Valoare atribuită
9.228 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.228 RON

din 9.228 RON estimat