Atribuită Cumpărare directă

Catalog pentru invatamantul prescolar

Număr anunț
DA33731243
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA IORDACHEANU (CUI 28994708)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645,50 RON
Valoare atribuită
645,50 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645,50 RON

din 645,50 RON estimat