Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii reparatie semnale acustice si luminoase - raspuns anunt SEAP nr. ADV1376384

Număr anunț
DA33731481
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI 25191453)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.807 RON
Valoare atribuită
8.807 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.807 RON

din 8.807 RON estimat