Atribuită Cumpărare directă

REGIMUL JURIDIC AL BANCII NATIONALE A ROMANIEI DE LA INFIINTARE PANA IN PREZENT

Număr anunț
DA33731505
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.986 RON
Valoare atribuită
9.986 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.986 RON

din 9.986 RON estimat