Atribuită Cumpărare directă

Materiale de constructii si articole conexe

Număr anunț
DA33732061
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
SAZY TRADE SRL (CUI 16658720)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.982,57 RON
Valoare atribuită
3.982,57 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.982,57 RON

din 3.982,57 RON estimat