Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ 120 L;60L

Număr anunț
DA33732165
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
CRIPART CRIS SRL (CUI 25836223)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.650 RON
Valoare atribuită
5.650 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.650 RON

din 5.650 RON estimat