Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta, Asistenta si Actualizare Sistem Informatic Financiar-Contabil "eXpert bugetar".

Număr anunț
DA33732616
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
Cod CPV
72212440-5 · Servicii de dezvoltare de software de analiza financiara si contabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat