Atribuită Cumpărare directă

Achiziția de materiale de curățenie

Număr anunț
DA33733302
Autoritate contractantă
Directoratul National de Securitate Cibernetica (CUI 28598894)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.355,20 RON
Valoare atribuită
2.355,20 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.355,20 RON

din 2.355,20 RON estimat