Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA33733332
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,76 RON
Valoare atribuită
625,76 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,76 RON

din 625,76 RON estimat