Atribuită Cumpărare directă

Tabla alba M&G, stergere uscata, 1200 X 2400mm

Număr anunț
DA33733384
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
27.07.2023 11:09
Data finalizării
28.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat