Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse alimentare diverse pentru Gradinita nr. 8 Brasov (29368443) 03/07/2023-26/07/2023
- Număr anunț
- DA33733791
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
- Furnizor / câștigător
- FORTUS SRL (CUI 1094763)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.103,55 RON
- Valoare atribuită
- 9.103,55 RON
- Data publicării
- 28.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 28.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.