Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale constructie

Număr anunț
DA33733875
Autoritate contractantă
COMUNA DANEASA (CUI 5292496)
Furnizor / câștigător
AL & CO NARFELI CONSTRUCT SRL (CUI 36405838)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.974,36 RON
Valoare atribuită
1.974,36 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.974,36 RON

din 1.974,36 RON estimat