Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor cu protectie copii si intrerupator Shuko, 4 prize, 5 m

Număr anunț
DA33734102
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,30 RON
Valoare atribuită
307,30 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,30 RON

din 307,30 RON estimat