Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Proiectare si executie "Modernizare drumuri de interes local în Comuna Slava Cercheză, Judeţul Tulcea”
- Număr anunț
- SCN1009631
- Autoritate contractantă
- Comuna Slava Cercheza (Consiliul Local Slava Cercheza Jud. Tulcea) (CUI 4994700)
- Furnizor / câștigător
- AMERO IMPEX SRL (CUI 6812147)
- Cod CPV
- 45233123-7 · Lucrari de constructii de drumuri secundare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.716.078,72 RON
- Valoare atribuită
- 4.661.257,53 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2018 23:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1009328
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018531
Documente
Documentația de atribuire
- 10 caiet de sarcini.pdf.p7s
- 12. Liste de cantitati_fara valori.pdf.p7s
- 1. Avize.pdf.p7s
- 2. studiu geo.pdf.p7s
- 3. expertiza.pdf.p7s
- 4. DALI.pdf.p7s
- 5. Piese desenate.pdf.p7s
- 7. Contr. proiectare si executie lucrari.pdf.p7s
- 8. FORMULARE.pdf.p7s
- 9. Viza OCPI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018531.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AMERO IMPEX COM SRL CUI 6812147
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TIB - CONS SRL CUI RO12111983
Asociați 1
BEST CONSULTING & DESIGN SRL CUI RO 32642076
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440
Subcontractanți 1
DISAN EXPERT SRL CUI RO15469553
Valoare atribuită
4.661.257,53 RON
din 4.716.078,72 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 54.821,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.