Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE PT.INTRETINERE SI ORGANIZARE

Număr anunț
DA33736371
Autoritate contractantă
COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
Furnizor / câștigător
AUTOMOZAIC SRL (CUI 15509305)
Cod CPV
24951120-2 · Unsoare siliconica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.085,10 RON
Valoare atribuită
1.085,10 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.085,10 RON

din 1.085,10 RON estimat