Atribuită
Cumpărare directă
Serv de verificare tehnica blocuri 1 Decembrie, Republ., Muncii, Progresului, ctr. fin 29205
- Număr anunț
- DA33736386
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- ANCIP CONSULT SRL (CUI 27757002)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 28.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 01.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.