Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Proiectare si executie „Modernizare infrastructura rutiera de transport, Com. Carcaliu, Jud. Tulcea”
- Număr anunț
- SCN1009625
- Autoritate contractantă
- Comuna Carcaliu (CUI 4994727)
- Cod CPV
- 45233123-7 · Lucrari de constructii de drumuri secundare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.937.068,34 RON
- Valoare atribuită
- 13.838.229,52 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2018 23:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1012540
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018532
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 13. Viza OCPI-semnat.pdf.part1.rar
- 13. Viza OCPI-semnat.pdf.part2.rar
- 14. FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- 1. DALI_Piese scrise_19.07.2018-semnat.pdf.p7s
- 2. DALI_PIESE DESENATE-semnat.pdf.p7s
- 3. Liste de cantitati_Carcaliu_fara valori-semnat.pdf.p7s
- 4. Contr. proiectare si executie lucrari-semnat.pdf.p7s
- 5. avize-semnat.pdf.p7s
- 6. CU Carcaliu_Drumuri-semnat.pdf.p7s
- 7. Expertiza tehnica carcaliu-semnat.pdf.p7s
- 8. Studiu topografic_Carcaliu_Tulcea-semnat.pdf.p7s
- 9. Studiu_geotehnic_Carcaliu_Tulcea-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018532.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
LEMACONS SRL CUI RO26287387
Asociați 1
ADD GLOBAL DESIGN SRL CUI 31593331
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL CUI RO34743441
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
EURO BUILDING SRL CUI RO 14590505
Asociați 1
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Valoare atribuită
13.838.229,52 RON
din 13.937.068,34 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 98.838,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.