Atribuită Cumpărare directă

Senzor presiune aer Sampa

Număr anunț
DA33736688
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
TRUCK ELEMENTS EXPRESS SRL (CUI 31749296)
Cod CPV
30237475-9 · Senzori electrici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
632,70 RON
Valoare atribuită
632,70 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

632,70 RON

din 632,70 RON estimat