Atribuită Cumpărare directă

Protein Control Low / Protein Control,/ CRP (Proteina C Reactiva),

Număr anunț
DA33736928
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.938,30 RON
Valoare atribuită
1.938,30 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
01.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.938,30 RON

din 1.938,30 RON estimat