Atribuită
Cumpărare directă
Diverse echipamente de transport-S 516
- Număr anunț
- DA33736932
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
- Furnizor / câștigător
- SILMECOM SRL (CUI 9139194)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002 RON
- Valoare atribuită
- 1.002 RON
- Data publicării
- 28.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 31.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.