Atribuită Cumpărare directă

Buretei chirurgicali cu PVP Iodina 7,5%;Buretei chirurgicali cu gluconat de clorhexidina 4%

Număr anunț
DA33736961
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.850 RON
Valoare atribuită
14.850 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.850 RON

din 14.850 RON estimat