Atribuită
Cumpărare directă
Filtru PROGARD T3QPAK® TEX Polishing CartridgeVent Filter for PE Tank (Type 2 Water)ZMQUVLP01 - UV L
- Număr anunț
- DA33737354
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 42996500-9 · Filtre pentru ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.331,20 RON
- Valoare atribuită
- 9.331,20 RON
- Data publicării
- 28.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 01.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.