Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,2% sub estimat

Echipament de protectie - D.S. Dambovita

Număr anunț
CN1004257
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
GODMAN S.R.L. (CUI 18330583)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.831 RON
Valoare atribuită
95.818,73 RON 23,2% sub estimat
Data publicării
17.09.2018 07:56
Anunț de atribuire
CAN1007890
Termen limită
23.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023867

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
GODMAN S.R.L. CUI RO18330583

Valoare atribuită

95.818,73 RON

din 124.831 RON estimat 23,2%

Adjudecat la 76,8% din estimat · economie 29.012,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.