Număr anunț
DA33737531
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.998,93 RON
Valoare atribuită
26.998,93 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.998,93 RON

din 26.998,93 RON estimat