Atribuită Cumpărare directă

Laptop Dell Vostro 3520,15.6" i7-1255U 16GB DDR4, 512GB SSD ,Ubuntu

Număr anunț
DA33737960
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE IASI (CUI 4540763)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI 16994054)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.256,30 RON
Valoare atribuită
3.256,30 RON
Data publicării
28.07.2023 11:09
Data finalizării
31.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.256,30 RON

din 3.256,30 RON estimat